אודות JLI

 

JLI -  מכון רוהר ללימודי היהדות -  The Rohr Jewish Learning Institute - נוסד במטרה להעמיק את התודעה היהודית, להעצים את רגש הזהות היהודית ולאפשר לכל יהודי בעולם להתחבר אל הים האינסופי של החכמה האלוקית, על ידי לימוד ומפגש אישי עם התורה וערכיה. שאיפתנו -  להקים מערך גלובאלי שמאגד חברים מכל העולם השותפים לחוויה אינטלקטואלית של רכישת ידע רב ומגוון מתורת ישראל ומורשתה הנצחית.
 

גישה מושלמת ללימודי היהדות חייבת לקחת בחשבון גם את פסיקת חכמינו ז"ל "תלמוד גדול, שהתלמוד מביא לידי מעשה" (תלמוד בבלי, מסכת קידושין דף מ') ולהתחשב ביחסי הגומלין בין למידה להעצמה אישית ובין-אישית. קורסי JLI עוצבו על אדני ערכי יסוד אלו והינם פרי תכנון-מעמיק ומחשבה ממושכת, תוך הטמעת גישות חדשניות ביותר בלמידה מודרכת למבוגרים. כך גובשה מתכונת חדשנית ורעננה לנושאי יהדות אוטנטיים, הכוללת למידה אקדמית מקצועית בשילוב הכלים הדידקטיים החדשניים. התוצאה היא מסע סוחף של למידה מעשירה, חווייתית ורבת עוצמה המתאימה לכל מי שחפץ לחבור לעולמה הקסום של התורה וחכמתה.

 

מכון רוהר ללימודי היהדות פועל תחת "מרכז לענייני חינוך", החטיבה החינוכית של תנועת חב"ד-ליובאוויטש שמרכזה בניו-יורק, ארה"ב.

 

לקורס הנוכחי לחץ כאן